چاپارین چیست و چگونه کار می کند ؟ چاپارین اپلیکیشنی است که شرکت اورنگ کبیر کیان ( صاحب امتیاز ) برای ارسال بسته های قابل حمل با موتور طراحی نموده است . چاپارین با استفاده از نقطه GPS ( مختصات جغرافیایی ) مکان شما را تبدیل به آدرس و از نزدیکترین دفتر پیک برای شما پیک موتوری ارسال می نماید . شما دو گزینه انتخابی برای ارسال خود دارا هستید . الف ) ارسال سریع  : برای ارسال سریع مراحل کوتاهتری تنظیم شده است و فقط با دو مرحله کوتاه پیک موتوری را به آدرس شما ارسال می نماید و بقیه مراحل به صورت سنتی و پرداخت نقدی ادامه پیدا می کند . ب ) ارسال GPS : در اارسال GPS  علاوه بر ارسال آنی پیک * امکان مشاهده بسته ارسالی خود را به صورت زنده در روی نقشه دارید * کد امنیتی دریافت می کنید ( فاکتور) و با قیمتی ثابت هزینه را به صورت نقدی یا اینترنتی پرداخت می کنید . لازم به ذکر است در هر دو مرحله مشخصات موتور سوار و پلاک وی را نیز دریافت می کنید . از نظر چاپارین استفاده ازهرکدام از مراحل فرقی ندارد و بسته به سلیقه یا انتخاب کاربران این دو گزینه طراحی شده است .

مهندسین چاپارین چاپارین تشکیل شده از تیم مهندسانی که به مدیریت مهندس کیان محمدی به تحقیق و داده سازی در خصوص حمل و نقل سبک در شهر تهران پرداخته و در طول یکسال گذشته با زحمات فراوان تیم تحقیقاتی چاپارین با توجه به آمارها و نتایج حاصله از مطالعه مناطق پر تردد و تبادلات گسترده شهر تهران اپلیکیشن چاپارین را مدل وسازی و در نهایت طراحی نموده است در طول این زمان شرکت سروش پرداز به مدیریت آقای سروش اسیوند با مهندسین و برنامه نویسان زحمت کش خود ( به صورت قراردادی ) به تولید این اپلیکیشن پرداخته که در این جا با توجه به تعهد کاری این موسسه تشکر و قدردانی خود را اعلام می نماییم .

همین حالا چاپارین را دریافت کنید

کاربران و پشتیبانی چاپارین با توجه به رعایت حقوق مشتری و متصدیان آن طراحی شده به صورتی که رضایت همگی را در بر داشته باشد . این امر ما را مجاب نموده که چاپارین را اپلیکیشنی ساده ، باهوش و دقیق تر تولید کنیم ، لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی چاپارین در تمام ساعات فعالیت خود به صورت تلفنی یا آنلاین آماده به پاسخگویی سوالات متصدیان و مشتریان خود می باشد .

کاهش آلودگی

دسترسی راحت

قیمت

امنیت