امنیت

قیمت

راحتی

کاهش آلودگی

بسته ارسالی خود را ارزان تر، بدون آدرس دادن، در هر لحظه دلخواه بر روی نقشه مشاهده کنید

چاپارین

مشکل همیشگی ما در شهر تهران بار ترافیکی سطح شهر و مسافت های طولانی بوده و این مشکل زمانی به طرز محسوس تری خود نمایی می کند که ما قصد داریم بسته یا نامه یا وسیله ای را به مکان دیگری ارسال کنیم . در این زمینه پیک های موتوری زیادی در شهر تهران تاسیس شدند که هر کدام در بخشی به صورت محلی یا در ابعاد سازمانی به فعالیت می پردازند ولی باز هم شهروندان سعی می کنند که خود بسته ها را به مقصد برسانند . تیم تحقیقاتی چاپارین در مدت یکسال به مطالعه وسیع پیک ها وسفرهای شهری پرداخت و در تک تک آنها یکسری مشکلات یکسان را مشخص ساخته است .

سردرگمی

دربخش امنیت اکثر شهروندان نام موتور سوار یا سابقه پیک را نمی دانستند و تنها اکتفا به دفتر پیکی می نمودند که از آن جا درخواست راکب را نمودند . از آن مهمتر پس از تحویل بسته اگر حتی شماره پیک موتوری را هم داشتند هیچ اطلاعی از موقعیت پیک و یا زمانی که طول خواهد کشید را نیز نداشتند و به این جمله که ( ارسال شده و میرسد ) اکتفا می کنند . در برخی موارد بسته های ارسالی بسته های حساس و ارزشمندی می باشند که کاربر احتیاج به احساس امنیت بیشتری دارد .

‌امنیت چاپارین

هرزمان که شما درخواست پیک موتوری می نمایید نام پیک ، دفتر پیک ، پلاک و سابقه موتور سوار را می توانید به صورت همزمان مشاهده کنید و مهمتر از همه شما در هر لحظه می دانید که بسته خود در چه منطقه یا خیابانی در حال حرکت به سمت مقصد است و البته این روند از انجام چند ارسال توسط پیک جلوگیری می نماید که باعث میشود ارسال به مقدار قابل توجهی سریعتر انجام شود .

قیمت های متفاوت

از آنجایی که تعرفه ها هیچ گاه مشخص نبوده هر پیک یا حتی دفتر پیک قیمت دلخواهی برای ارسال ارائه می دهند و این باعث می شود که چانه زنی یا گاهی سو استفاده برخی از پیک ها در زمینه قیمت های بالاتر به بهانه های ترافیک یا ساعت کاری یا سردی یا گرمی هوا مشاهده شود .

قیمت چاپارین

در چاپارین قیمت ها به صورت تعرفه های کیلومتری مشخص شده در نتیجه امکان تغییر قیمت ها تا مقدار زیادی کاهش پیدا کرد . شما ممکن است که به این موضوع فکر کنید که در صورتیکه قیمت ها تعریف شده باشد آیا درآمد موتورها کاهش پیدا کنند ؟ خیر .
یکی از مشکلات پیک ها بودجه های پایین برای تبلیغات می باشد و نتیجتا درآمد آنها پایین تر است و قیمت های پیشنهادی آن ها بالاتر ولی چاپارین در مقابل، این امکان را در اختیار آنها می دهد تا ارسال های بیشتر با مشتری هایی در کل شهر انجام دهند که سود چندین برابری را در اختیار آنها می گذارد

‌دردسرهای آدرس

همیشه پیدا کردن پیک مورد نظر احتیاج به آن دارد که شما منطقه را کاملا بشناسید و یا از قبل دسترسی به شماره تلفن پیک داشته باشید که در این صورت مشکل آدرس دادن و معرفی خود خود فرآیندی زمانگیر و پر اشتباه بوده و در اکثر مواقع پیک ها در پیدا کردن آدرس دچار مشکل می شوند که نه به نفع پیک بوده و نه مشتری البته این موضوع بیشتر مواقع در زمینه آدرس مقصد بوده به شکلی که شما به پیک موتوری بر روی یک تیکه کاغذ با دست خط خود تحویل می دهید و خوانا بودن یا پستی بودن آدرس پیک را دچار مشکل می کند .

راحتی چاپارین

تصور کنید فقط با لمس کردن یک نقطه بر روی صفحه موبایل خود تمامی مشکلات :
پیدا کردن شماره پیک آدرس دادن به پیک
راهنمایی وی تا محل خود را از بین می برید
اگر این برایتان کافی نیست با انجام چند مرحله کوتاه دیگر حتی آدرس مقصد و مبلغ خود را نیز پرداخت کنید .
چاپارین با قراردادن دو روند جداگانه بر روی نرم افزار این مشکل را نیز برطرف کرده است .

تیم چاپارین از ابتدا بر اساس سود دهی و درآمد شروع به کار ننموده بلکه همیشه ما و تیم سخت کوش چاپارین سعی بر بهبود و بهینه سازی سیستم هایی داشته که بوسیله نوآوری واستفاده از تکنولوژی در دسترس می توانند با بازده های خیلی بیشتر به خدمت رسانی بپردازند . استفاده درست شما و پیشنهاد این نرم افزار و نرم افزارهایی از این قبیل به بقیه دوستان وآشنایان علاوه بر صرفه جویی در هزینه شما , ما را در پیشرفت و گسترش این گام تازه در خدمت رسانی یاری خواهد کرد .

با افتخار لازم به ذکر است این نرم افزار نتیجه زحمات شبانه روزی برنامه نویسان و مدیران داخلی بوده و هیچ شریک خارجی چه حقیقی و یا حقوقی در آن فعالیت یا سهمی ندارد . فرهنگ ما خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد .

چاپارین

کاهش آلودگی

دسترسی راحت

قیمت

امنیت